Where is polish language in version 8?

I cant find it. Please help.

I can see it on my languages list, but version indicates to 7. I was updating my emClient from 7 to 8, so that may explain the version discrepancy. Did you make a clean install of version 8?

Hi,

I was updating from 7 to 8, and I cant see polish

Can you check your …\AppData\Roaming\eM Client\Dictionaries if it contains pl-PL.* files?

image

Yes, I Have it…

So I’m unable to help here, sorry :frowning: I had a similar problem with themes - my list showed only 2 default ones in v8. Changing the theme folder helped and now I have all default ones (about 10). With languages you can’t change the directory I’m afraid.

I got back to 7 and it is ok.

Cześć. Po update z wersji 7 do 8, rzeczywiście pomimo ustawienia polskiego języka było wszystko po angielsku. Co ciekawe, języka polskiego w ogóle nie było na liście dostępnych języków. Ja ustawiłem angielski jako domyślny. Potem udało mi się zaciągnąć wersję 8.0.2820 (9cbab9d) oznaczoną jako Beta9. Po instalacji, a raczej naprawie instalacji, na liście języków pojawił się polski w wersji 7.2.31316.1. Po wybraniu, większość jest po polsku. Ale na przykład Ustawienia to nadal Settings.

Szczerze, to jak wróciłem do 7, to wolę juz przy niej zostać - po prostu interface, układ, kolory mi się bardziej podoba:)

Jakoś się przyzwyczaiłem.

macie racje, v8 nieudana, używam v7

you are right, v8 failed, I use v7

Uninstall v8 from “Control Panel”, make sure to don’t delete database, then download installer from website and install it again.

Należy odinstalować program w Panelu Sterowania, należy pamiętać aby nie usuwać bazy danych (database) w trakcie procesu, po odinstalowaniu ściągnąć najnowszy instalator z głównej strony i zainstalować. Tak samo jak napisał “pjotrekm” spolszczenie nie jest całościowe ale wystarczy do codziennej pracy.
Pozdrawiam

Regards

Dziękuję, ale postanowiłem pozostać przy 7. 8 jakoś mniej mi sie podoba :slight_smile: