nejde odoslat mail cez eM Client, pricom vsetky nastavenia su OK

NULL

Dobry den,
mozte Vas problem popisat trocha konkretnejsie? Mate tam nejake chybove hlasky?

Dakujem, diagnostika to zvladla…
Chcel som este spytat, ci mi mozete poradit najistejsi sposob ako vytvorit zalohu vsetkych mailov a kontaktov…

Dakujem
yps

Najiistejsi spodob zalohovania mailov je bud ich vsetky vyexportovat a preniest na externe ulozisko, alebo jednoducho skopirovat celu databazu eM Clienta, ale v tom pripade by museli byt vsetky emaily stiahnute pre offline pouzitie.
Ak ale chvilu pockate, mala by byt dostupna funkcia Archivacia (vo verzii 5.0)

Dobry den ,

po instalacii em clienta a po otvoreni aplikacie, sa na ploche obrazovky zobrazi vacsie mnozstvo suborov. po ich vymazani z plochy a opatovnom spusteni em clienta sa tam subory zobrazia opat.
Ako sa ich zbavit??
Dakujem za pomoc…

Dobry den,
vyzera to, ze ste si nejakym sposobom zmenili v nastaveni miesto ulozenia Vasej databazy. Otvorte prosim Nastroje - Nastavenie - Uloženie dát a nastavte si tento adresar: C:\Users\Aktualny pouzivatel\AppData\Roaming\eM Client\

Dobry den,

zmenu adresara nie je mozne vykonat, nie je mozne povodny upravit ani vymazat…

Mozete mi prosim poslat emailovu adresu, ktoru ste pouzili pri registracii Vasej licencie? Preverim Vase nastavenie v nasom licencnom systeme. Dakujem.

[email protected]

Dakujem

Dobry den.
zistili ste nieco??

Dobry den,
bohuzial nezistil som ziadne serverove nastavenie, ktore by toto mohlo sposobit. Aky adresar mate nastaveny v tom okne ulozenia databazy? A ake subory sa objavuju na tej ploche? Napiste mi prosim nazvy aspon troch, dakujem.

Dobry den,

em client sme vymazali. na firemne ucely pouzijeme ineho klienta.

Dakujem za Vas cas.

Respektujem Vase rozhodnutie, ale aj tak by sme boli radi, keby ste nam povedali, ake subory sa zobrazovali na tej ploche - pomohlo by nam to vylepsit nase sluzby do buducna. Dakujeme.

mail: [email protected]

Napiste mi mail na ktory Vam tych par suborov posleme.

Editoval som svoju predoslu odpoved.

Odoslane na Vas email