Authentication issue sending email via Verizon

I am having an issue sending email using Verizon. I have the required ports and servers setup:
 
incoming: pop.verizon.net, port 995, Use SSL/TLS on special port (legacy)
outgoing: smtp.verizon.net, port 465, Use SSL/TLS on special port (legacy)

The funny part is occasionally, the email will go through.

I am using verion 6.0.24144.0

I noticed that there was an issue with some prior releases encryption, but a work around was found. This was in an earlier release. Is the work around still in this newer version?

This morning I am having the same problem.
I can receive emails, but not send.
The diagnostics were not able to fix. 
I think it’s probably an issue with verizon.

It is funny, all of a sudden my emails went through.

I am having the same problem with sending mail via Verizon today.  I too can receive but not send mail.  Has anyone figured out how this can be fixed?

I am having the same problem and my service is also Verizon.

Same verizon problem here as well! I can receive emails but can not send.

I am having same problem sending OUT with Verizon thru emclient.  No problem at Verizon web mail. So is this an eMail Client problem, or Verizon problem?

having the same problem in Canada connecting to godaddy using Shaw internet. IMAP servers only. 365 working fine. Once in the a while the problem goes away. We were using Postbox and it was requesting the passwords. Some email addresses used on other computers within the same office work just fine.

In the same way it suddenly appeared, this problem disappeared after a day and a half.  So my eMClient is now performing wonderfully again.  Have to assume it was some problem at Verizon servers.

Hi everyone,
could you please copy any error messages or the Tools>Operations>Log window after you attempt to send an email that stays in Outbox?

Regards,
Olivia

As I noted earlier this morning, this problem seems to have solved itself, as my messages are now being sent without problem.  So I am unable to send the error messages as requested.

I will retype the error below.
10:09:57 AM MailExceptions.ItemOperationException: Cannot send message (‘From’ field address ‘Dale Wells MEMO’ not accepted due to the following reason:

10:09:57 AM   “Syntax error in arguments”)

Hi Ben,
you should be able to click inside the log window and use Ctrl+A to select the full log and copy it out using the Ctrl+C and Ctrl+V shortcut.
There seems so be part of the log possibly missing, namely the reason why the From field item has been declined.

Regards,
Olivia

I cleared the log and did another test send which did not complete. A lot of email accounts on this computer so the log is lengthly.

10:01:22 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Junk E-mail/’

10:01:24 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Calendar/United States holidays/’

10:01:51 AM Secretary [SMTP]  Connecting: To Secretary

10:02:05 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder list

10:02:05 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/

10:02:05 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder list

10:02:05 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Offline Address Book]  Synchronizing folder list

10:02:05 AM Editor YRYCN [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Editor YRYCN/

10:02:05 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Offline Address Book]  Synchronizing folder list

10:02:05 AM Corporate YRYCN [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Corporate YRYCN/

10:02:05 AM Dale Wells [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Dale Wells/

10:02:05 AM Crystal Wealth [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Crystal Wealth/

10:02:05 AM Dale Wells MEMO [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Dale Wells MEMO/

10:02:05 AM Dale Wells [GData]  Synchronizing folder list

10:02:05 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Offline Address Book]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Offline Global Address List/’

10:02:05 AM Dale Wells [GData]  Synchronizing folder list

10:02:05 AM Dale Wells MEMO [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:05 AM Editor YRYCN [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:05 AM Crystal Wealth [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:05 AM Corporate YRYCN [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:06 AM Dale Wells [GData]  Synchronizing folder ‘Dale Wells/Contacts/’

10:02:06 AM Dale Wells [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:06 AM Dale Wells [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Dale Wells/Inbox

10:02:06 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Inbox/’

10:02:06 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Inbox/’

10:02:06 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Sent/’

10:02:06 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Offline Address Book]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Offline Global Address List/’

10:02:06 AM Dale Wells [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:06 AM Dale Wells [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Dale Wells/[Gmail]

10:02:06 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Trash/’

10:02:06 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Outbox/’

10:02:06 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:06 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 A FAX

10:02:06 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Junk E-mail/’

10:02:06 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Inbox/’

10:02:06 AM Dale Wells [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:06 AM Dale Wells [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Dale Wells/[Google Mail]

10:02:07 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:07 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business

10:02:07 AM Dale Wells [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:07 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Calendar/’

10:02:07 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Trash/’

10:02:07 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Contacts/’

10:02:07 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Sent/’

10:02:07 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Drafts/’

10:02:08 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Tasks/’

10:02:08 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Clutter/’

10:02:08 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Junk E-mail/’

10:02:08 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Sent/’

10:02:08 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Trash/’

10:02:08 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Trash/’

10:02:08 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Outbox/’

10:02:09 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Inbox/’

10:02:09 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Calendar/’

10:02:09 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Contacts/’

10:02:09 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Sent/’

10:02:09 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:09 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/2 Personal

10:02:09 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Junk E-mail/’

10:02:10 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Drafts/’

10:02:10 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Tasks/’

10:02:10 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Calendar/United States holidays/’

10:02:10 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:10 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News

10:02:12 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:12 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/4 Historical Files

10:02:12 AM Secretary [SMTP]  MailExceptions.SocketException: Connection failed due to the following reason:

10:02:12 AM     “A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond 173.201.192.229:587”

10:02:12 AM    at MailClient.Smtp.SmtpSendCommand.Connect(WorkerStatus status)

10:02:12 AM    at MailClient.Smtp.SmtpSendCommand.Execute(WorkerStatus status)

10:02:12 AM    at MailClient.Commands.Command.Process(WorkerStatus status)

10:02:12 AM Secretary [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Secretary/

10:02:12 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:12 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/1 Prospective Funds & Investments

10:02:13 AM Secretary [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:13 AM Secretary [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Secretary/1 Ben To Do

10:02:13 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:13 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/1 WELLS Asset Management System Inc

10:02:13 AM Secretary [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:13 AM Secretary [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Secretary/1 Dale To Do

10:02:14 AM Secretary [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:14 AM Secretary [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder Secretary/1 Dale To Do/1 TOP TO DO STUFF

10:02:14 AM Secretary [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:14 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:14 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/1Crystal Wealth Retirement ONE Fund

10:02:15 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:15 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Accountants

10:02:16 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:16 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Ben Pischke

10:02:16 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:16 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Client Appreciation Events

10:02:17 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:17 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Crystal Wealth Annual Conference

10:02:17 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:17 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Crystal Wealth Client Service

10:02:18 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:18 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Dena

10:02:18 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:18 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Glacierview Financial

10:02:18 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:18 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Insurance Matters

10:02:21 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:21 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Internet Correspondence

10:02:22 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:22 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Lawyers

10:02:23 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Junk E-mail/’

10:02:23 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:23 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Marketing

10:02:24 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Calendar/United States holidays/’

10:02:25 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:25 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Marketing Approvals

10:02:25 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:25 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Media House Capital

10:02:26 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:26 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Mortgage Brokers

10:02:27 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:27 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Nick Laley

10:02:27 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:27 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Recruiting

10:02:28 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:28 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Rental Properties

10:02:29 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:29 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/SCI Group

10:02:29 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:29 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Sprott

10:02:31 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:31 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Travel

10:02:32 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:32 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Website Design

10:02:33 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:33 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Weekending Friday Reports

10:02:33 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:33 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/WestPoint Capital

10:02:34 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:34 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/2 Personal/Dale and Meisu

10:02:35 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:35 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/2 Personal/Las Vegas

10:02:37 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:37 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/2 Personal/Personal Correspondence

10:02:37 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:37 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News/Insurance Matters

10:02:37 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:37 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News/Marketing and Promotions

10:02:39 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:39 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News/Official Gates

10:02:40 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:40 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News/Photographers

10:02:40 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:40 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News/Printers

10:02:41 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:41 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News/Spiderweb Design

10:02:41 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:41 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/4 Historical Files/FFSI Archives

10:02:42 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:42 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/1 WELLS Asset Management System Inc/BANKING

10:02:43 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:43 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/1 WELLS Asset Management System Inc/Marketing

10:02:43 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:43 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Crystal Wealth Client Service/Clayton Smith

10:02:45 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:45 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Insurance Matters/Clarke Insurance

10:02:46 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:46 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Insurance Matters/PPI Solutions

10:02:46 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:46 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Insurance Matters/Western Financial Group

10:02:46 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:46 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Internet Correspondence/Blaze

10:02:47 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:47 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Marketing/TCG The Cliner Group

10:02:47 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:47 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Sprott/Enhanced Balanced

10:02:47 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:47 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/2 Personal/Dale and Meisu/Acreage Related

10:02:48 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:48 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News/Marketing and Promotions/Graphic Design

10:02:48 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:48 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News/Marketing and Promotions/Models

10:02:49 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:49 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/3 You Report Your Community News/Official Gates/Verson 2 Correspondence

10:02:49 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:02:49 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: For folder General File Cabinet/1 Business/Internet Correspondence/Blaze/1791

10:02:50 AM General File Cabinet [IMAP]  Synchronizing subfolders: Done

10:03:22 AM WELLS AMS Inc. (Info) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc. (Info)/Junk E-mail/’

10:03:24 AM WELLS AMS Inc.  (Dale) [Exchange Web Services]  Synchronizing folder ‘WELLS AMS Inc.  (Dale)/Calendar/United States holidays/’