problem s IMAPem

Dobry den,
Mam problem s vasi aplikaci EMKLIENT na uctu IMAP.

Svuj postovni ucet sdilim na 3 pocitacich.
pouzivam aplikace eM Klient, Thunderbird (dale jen TB) a webove postovni rozhrani (co pocitac to jedna aplikace ci rozhrani).

Ucet je na protokolu IMAP na standartnim portu 143.
Aplikace eM klient 3.0.10206

1. problem je ten ze hned po nastaveni uctu (zadani prihlasovacich informaci), program stahne vsechna zahlavi zprav i srukturu slozek jak jsou ulozeny na IMAPu.

PO tomto prvonim nacteni uz dalsi nove zpravy nestahne a zacne otravovat hlaskami o tom ze se nemuze pripojit k serveru a otravuje tak dlouho nez vymazu historii a aplikaci ukoncim.

1. problem je ten ze pokud napriklad aplikace thunderbird z meho druheho pocitace zaktualizuje slozku jako prvni (napr. pouzije filty zprav - roztridi maily do slozek apod.) tak si em klient stezuje ze nemuze najit zpravy ktere TB, ulozil do podslozek (emklient neni nikterak omezovan pro pristup do slozek). A nebo vse konci tim ze se opet nelze pripojit k serveru, nebo aplikce vytuhne cela.

2. problem je ze se mi vubec nepodarilo rozjet pravidla zprav na zminovanem IMAP uctu. Program umi tridit asi jen zpravy ktere jsou prijimany, ale stavajici jiz dorucene zpravy setridit neumi (nebo se mi to nepodarilo / podarilo se to pouze v manualnim rezimu.). Prichozi zpravy napriklad roztridi do podslozek IMAP nebo se to snazi ale je to tak videt pouze emKlientovi. Kdyz se podivam na IMAP slozky pres TB nebo pres webove rozhrani tak slozky kam meli byt zpravy presunuty na zaklade aplikovanych pravidel zeji prazdnotou. Nebo misto toho vypise hlasku ze zpravu “xxxxx” nelze nahrat do slozky “yyyyy” pritom slozka na serveru je k dispozici.
    dokonce jsem si dal tu praci a vsechny podslozky jsem vytvoril tak aby nikde nebyla zadna diakritika, mezery, podtrzitka apod.

3. problem nejde ziskat zpravy o kvote ucet je udajne offline (TB ve stejny cas ukazuje kvotu normalne).

Na tom samem uctu TB pracuje normalne bez problemu. Mohli by js te stim poradit co s tim mam delat ?
diky rmnw

Dobrý deň,
pre analýzu Vašich problémov by sme potrebovali, aby ste nám zaslali logy IMAP.
Choďte prosím do Nástroje -> Nastavení -> Diagnostické záznamy a zaškrtnite IMAP.
Reštartujte eM Clienta a nasimulujte problémy, ktoré u Vás vznikajú. Zašlite nám logy pomocou tlačítka “Poslat logovací soubory” v položke “Diagnostické záznamy”.

S pozdravom

Miloš Kovalčik.