Při psaní dlouhé zprávy se odesílá po kouskách

Dobrý den, používám verzi 7.02*****   vašeho klienta s jediným účtem to od gmailu.
Když píši velmi dlouhý mail tak po odeslání v EM klient programu se vše tváří v pořádku, ale když se podívám na odeslané v aplikaci gmail pro android, tak je vidět že místo jedné zprávy je jich odesláno třeba devět a to jak jsem postupně psal, tak jsou dělší a delší. U té poslední zase občas něco chybí. Byl jsem z toho dosti nervózní a psal jsem různé omluvné mailly a posílal ty zprávy znovu, až jsem zjistil, že po přihlášení na gmail přes web prohlížeč, je opět vše v pořádku, jak je to možné? setkali jste se s tím někdy?   
Předem děkuji za reakci.

Blahoslav Hermann

Tak nejedná se jen o aplikaci androidu, je to i ve webové verzi s tím, že tam je celá zpráva jinou barvou až posledních pár řádků normálním černým textem, jako by to byla odpověď, dokonce je tam moznost rozkliknout strom a je videt jak se postupně ukladala vždy o něco delší verze, to se stalo třeba desetkrát takže ten strom je opravdu dlouhý a aplikace pro android každou tuto verzi považuje za samostatnou zprávu,takze mi do konverzace přibude deset nových mnou odeslaných zpráv. prosim mohli byste mi říct,co se děje? S pozdravem Blahoslav Hermann