Nefunkcni zalohovani

Dobry
den,

mam free verzi, ale nemohu najit na foru reseni tohoto problemu, viz prilozeny obrazek.
Posledni zaloha probehla v dubnu minuly rok.

Muzete mi, prosim, nekdo poradit?

Dekuji

Radek

Dobrý den,
můžete si prosím stáhnout tento nástroj, http://www.emclient.com/tools/dbrepairrebuildall.exe , spusťte tento nástroj a nechte aplikaci zkontrolovat vaší databázovou složku.

Jakmile nástroj doběhne a zobrazí výsledek testu, dejte mi prosím vědět zda nástroj nalezl nějaké chyby v databázové složce či zda je byl schopný zobrazit, v případě že je vše v pořádku na konci by měli být zobrazeny informace o opravě a zelené ikonky indikujicí bezproblémovou databázi.

Děkuji, s pozdravem,
Pavel

Tak to neproběhlo, pokud to dobře chápu.

Radek

Dobrý den, to bohužel vypadá jako problém s databází, v takovém případě bohužel nemůže backup proběhnout, máte v současné databázi nějaká lokální data? Používáte IMAP nebo POP3 účty?

Děkuji, s pozdravem,
Pavel

Ano, mám POP3 a vše si stahuji ze serveru na NB.

Obávám se, že pro zachování dat, je nyní potřeba emaily exportovat do .eml souborů pomocí exportovací funkce v Soubor > Exportovat. Jakmile data exportujete je potřeba vytvořit novou databázi, to můžete udělat buďto přenastavením cesty k databázi v nastavení aplikace (Nástroje > Nastavení > Obecné > Uložiště) nebo smazáním současné databáze ve složce App Data/Roaming.

V případě, že byste současnou databázi mazal ujistěte se, že máte všechna data exportována.

Jakmile je nastavena nová databáze, je možné do ní znovu importovat všechna data pomocí funkce import, poté byste měl již být schopný provést backup.

Bohužel nyní backup nemůže proběhnout, protože je databáze nenávratně poškozena a ani rebuildovací nástroj ji není schopen opravit. 

Děkuji,  s pozdravem,
Pavel Karfík

Díky za snahu, ale je to komplikované. A to jsem přesvědčený, že s PC umím velmi dobře.

Za mě velké zklamání.

Opouštím eMClienta…