Nefunguje pošta na SEZNAM.CZ přes IMAP

Dobrý den,
od poslední instalace aktualizace 4.0.14479.0 mi kompletně přestala chodit pošta přes IMAP ze seznamu. Stáhne se mi prvních 50 zpráv (ani nevím jestli prvních, prostě nějakých historických 50) a pak mi to píše chybu s přihlášením,ať si překontroluji nastavení pošty. To nastavení včetně hesla je v pořádku, protože před aktualizací mi to chodilo tak jak má. Další problém je při vytváření účtů. Chtěl jsem si přidat další seznam účet, hezky to máte graficky udělané, že tam jsou přednastavené volby gmail, centrum, seznam, atd. ALE tím to končí. Nelze už nastavit POP3/IMAP jde jen POP3, nejde nastavit ani zapezpečené spojení atd. Musím vytvářet účet typu jiný a tam si to nastavit. - podle mě je tohle špatné řešení. Už včera jsem si chtěl koupit PRO licenci včetně sync2em, ale dokud mi nebude fungovat email na seznam.cz je to bezpředmětné. Prosím o vyjádření případně opravu. díky. [email protected]

Dobrý den,
problém je na straně seznamáckého serveru, ale přesto se můžeme pokusit to vyřešit. Pošlete nám prosím IMAP logy. Otevřete Nástroje - Nastavení - Diagnostické záznamy, zašrtněte IMAP u příslušného účtu a poté klikněte na Odeslat a přijmout. Logy nám prosím zašlete pomocí stejného okna. Děkujeme.

Poslal jsem Vám požadované logy, nicméně je zajímavé, že thunderbird poštu normálně zpracovává, dále také funguje jiný email na seznamu. Právě se mi stáhly i zprávy ze složky odeslané,nicmé složka inbox se prostě přes imap nedá zpracovat.

Konečně nějaký jiný report
18:48:33 Seznam [IMAP] MailExceptions.ConnectionException:
18:48:33 (Connection terminated)
18:48:33 v MailClient.Imap.Synchronizer.ImapCommand.ThrowIfConnectionBroken(BasicResponse response)
18:48:33 v MailClient.Imap.Synchronizer.SynchronizeMessagesCommand.Execute(WorkerStatus status)
18:48:33 v MailClient.Commands.Command.Process(WorkerStatus status)

Dobrý den,
tato verze by to měla řešit: http://www.emclient.com/dist/v4.0.145…

Dobrý den, nevím jak se ten ticket zavírá, nicméně nová verze funguje ! Děkuji mockrát.

dobry den, chtel bych poprosit o radu. Imap funguje, dle navodu zde jednoho pana, ale nechce fungovat smtp…poradite ?

Dobrý den,
pokud nefunguje SMTP, nejdříve bych být Vámi zkontroloval nastavení (porty, server) a poté zkusil nastavit výjimku ve firewallu nebo v antiviru.