chyba s mail uctem z google apps

prosim o radu,
mam verzi eM client 5.0.17595.0 ve free verzi, nastaveny dva ucty na gmailem, jeden je primo @gmail.com, druhy mam nad google apps domenou. druhy ucet ktery je nad google apps domenou je ale neskutecne pomaly. ucet mam zaplnen cca skoro 9GB dat, za dva dny kdy jsem prvotne nainstaloval eM client a zacal synchronizovat obsah obou uctu do lokalniho pecka v rezimu IMAP tak ten @gmail.com ucet se nahral hned (cca do 1GB dat) ale druhy ucet nad google apps domenou stale neni sesynchronizovan a vetsina kliknuti na jiz stazene maily v tomto uctu se strasne dlouho nacitaji nez se zobrazi, nefunguje spravne ani synchro nove dorucenych mailu do tohoto uctu, na web rozhrani uctu je dorucen mail, v eM clientu se objevi za nekolik minut nebo az nekolik hodin …

doplnuji ze ucet nad google apps je eM client je nastaven aby se stahl pro offline vcetne priloh.
lokalni system je Windows 8 Pro.

rad bych vaseho klienta nasadil ve firme na stanice pro maily nad google apps uctem ale zatim jsem zklaman …

problem trva jak pri DEMO rezimu tak i pri FREE verzi, placenou verzi jsem nezkousel zakoupit …

dekuji za pomoc

Hello,
please wait until the synchronization is done - then it should start behave normally. We are aware of this issue and our developers are currently working on a fix. If you need more information, contact my colleague Micek at [email protected] - you can write in Czech.