Cannot send emails starting from today

I tried the same account settings on Outlook and it worked… Emclient is not working… I receive emails but cannot send.

As a test, can you completely disable any anti-virus, firewall, proxy or VPN, then try send again.
Sometimes even restarting your router may resolve this.

1 Like

I tried it now but didn’t solve the issue. I also used diagnostics, it solves receive(IMAP) by changing the port number but cannot solve send (SMTP)

Go to Menu > Accounts and click on the SMTP tab.

There are three possible combinations:

Port 587 = Force usage of SSL/TLS
Port 25 = Use SSL/TLS if available
Port 465 = Use SSL/TLS on special port (legacy)

Check you are using one of them, and if you make any changes, click on Save & Close when done.

1 Like

okey I uninstalled Avast, installed AVG, turned off e-mail security from my AVG and I can send mails now… SOLVED! thanks for the help

Mám stejný problém. Vše funguje, ale emaily nejdou odeslat. Po pokusu odeslání se objeví obrazovka se sdělením a možností napsat co se stalo, ale není u toho možnost tuto zprávu odeslat.
znění:" eM Client přestal pracovat.V aplikaci nastala chyba, která ji zabraňuje pokračovat v běhu aplikace bude ukončena.".
Jsem free nový uživatel. Toto nastalo při přeinstalaci na nejnovější verzi 9.1… Licenci mám podle pokynů v pořádku. eM Client jsem odinstaloval a znovu nainstaloval, ale problém zůstal. Je mi 80 let, nejsem žádný IT jsem pouhý uživatel. Na počítači mám ještě klienta který je ve Windows 10 a na něm pošta funguje normálně. eM Clinta jsem začal používat proto, že do něho šel přenést dost velký archiv
emailů z pošty WLM, která již není podporována a na kterém, mě moc záleží.
Může někdo poradit nějaké řešení, Vypnutí ESETU nepomohlo a v dalším se moc nevyznám.
Díky za případnou pomoc.
Pavel
prknapav@gmail.com